Warszawa, Mazowieckie Darmowe Ogłoszenia

Warszawa, Mazowieckie

zmień miasto

Mazowieckie / Warszawa / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent ds. administracyjnych

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska:
Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji na spotkania Zarządu
Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
Zarządzanie kalendarzem Członków Zarządu
Tłumaczenia dokumentów
Bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
Nadzór nad fakturami oraz sprawdzanie rozliczeń delegacji pracowników
Prowadzenie rejestru pełnomocnictw i wystawianie pełnomocnictw

Wymagania:
Bardzo dobrej, praktycznej znajomości pakietu MS Office
Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
Nienagannej kultury osobistej
Samodzielności, asertywności, zdecydowania

Oferujemy:
Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej, stabilnej organizacji
Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
Pakiet socjalny (m.in. autobus firmowy, prywatną opiekę medyczną i karnet sportowy)
Miłą atmosferę pracy

Wszystkich zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV na adres zarzad@alugator.tk

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl