Warszawa, Mazowieckie Darmowe Ogłoszenia

Warszawa, Mazowieckie

zmień miasto

Mazowieckie / Warszawa / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystentka Biura

(Warszawa)

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
ASYSTENT/-KA BIURA
Miejsce pracy: Warszawa (Centrum)
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Zakres obowiązków:
&#8226; organizację i prowadzenie biura Zarządu,
&#8226; prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,
&#8226; organizację spotkań oraz podróży służbowych,
&#8226; obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
&#8226; obsługa klientów biura (telefoniczna, mailowa oraz bezpośrednia),
&#8226; sporządzanie raportów, prezentacji, materiałów informacyjnych dla Zarządu,
&#8226; współpracę z innymi komórkami,
&#8226; sporządzanie pism,
&#8226; tłumaczenie dokumentów służbowych,
&#8226; redagowanie pism i wiadomości służbowych,
&#8226; samodzielne prowadzenie zleconych projektów,
&#8226; zarządzanie recepcją, odbieranie telefonów, łączenie rozmów,
&#8226; obsługa urządzeń biurowych tj: fax, xero, drukarka itp.
Nasze wymagania:
&#8226; Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i na stanowiskach asystenckich
&#8226; Wykształcenie wyższe
&#8226; Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (World, Excel, Power Point)
&#8226; Biegła znajomość języka angielskiego
&#8226; Pełna dyspozycyjność
&#8226; Dyskrecja
&#8226; Bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz interpersonalne
&#8226; Skrupulatność i dokładność
&#8226; Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
&#8226; Umiejętność komunikowania się na różnych szczeblach organizacji
Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
&#8226; Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl