Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystentka Biura

Warszawa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
ASYSTENT/-KA BIURA
Miejsce pracy: Warszawa (Centrum)
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Zakres obowiązków:
&#8226; organizację i prowadzenie biura Zarządu,
&#8226; prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,
&#8226; organizację spotkań oraz podróży służbowych,
&#8226; obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
&#8226; obsługa klientów biura (telefoniczna, mailowa oraz bezpośrednia),
&#8226; sporządzanie raportów, prezentacji, materiałów informacyjnych dla Zarządu,
&#8226; współpracę z innymi komórkami,
&#8226; sporządzanie pism,
&#8226; tłumaczenie dokumentów służbowych,
&#8226; redagowanie pism i wiadomości służbowych,
&#8226; samodzielne prowadzenie zleconych projektów,
&#8226; zarządzanie recepcją, odbieranie telefonów, łączenie rozmów,
&#8226; obsługa urządzeń biurowych tj: fax, xero, drukarka itp.
Nasze wymagania:
&#8226; Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i na stanowiskach asystenckich
&#8226; Wykształcenie wyższe
&#8226; Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (World, Excel, Power Point)
&#8226; Biegła znajomość języka angielskiego
&#8226; Pełna dyspozycyjność
&#8226; Dyskrecja
&#8226; Bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz interpersonalne
&#8226; Skrupulatność i dokładność
&#8226; Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
&#8226; Umiejętność komunikowania się na różnych szczeblach organizacji
Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
&#8226; Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Lipiec, 2016  13:26

Identyfikator: 587581

Wyświetleń: 2168