Warszawa, Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Firma Empower Sp. z o.o. tworzy nowoczesne aplikacje do zarz±dzania zasobami ludzkimi. Aktualnie pos

Warszawa

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Empower Sp. z o.o.
Firma Empower Sp. z o.o. tworzy nowoczesne aplikacje do zarz±dzania zasobami ludzkimi. Aktualnie poszukujemy programistów HTML
Programista HTML

Wymagania:

&#8226; bardzo dobra znajomo¶æ HTML, CSS
&#8226; bardzo dobra znajomo¶æ mysql/mariadb
&#8226; bardzo dobra znajomo¶æ Zend 1
&#8226; umiejêtno¶æ korzystania z gotowych rozwi±zañ, bibliotek, itp.
&#8226; terminowo¶æ, dobra organizacja pracy, motywacja, chêæ nauki
&#8226; do¶wiadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; jQuery
&#8226; bootstrap

OPIS STANOWISKA:

&#8226; sta³a wspó³praca zdalna w pe³nym wymiarze godzin lub mniejszym do ustalenia
&#8226; wspó³tworzenie i wdra¿anie projektów 2B2
&#8226; rozwijanie istniej±cej aplikacji

OFERUJEMY:
&#8226; wynagrodzenie na poziomie 4000-7000z³ netto (w zale¿no¶ci od umiejêtno¶ci i do¶wiadczenia)
&#8226; umowê o dzie³o/fakturê lub umowê o pracê
&#8226; sta³± wspó³pracê
&#8226; pracê zdaln± lub na miejscu (Warszawa)
&#8226; udzia³ w ciekawych projektach,
&#8226; bogaty zakres technologii
&#8226; terminowe wynagrodzenie
&#8226; partnersk± atmosferê

Zainteresowanych prosimy o podes³anie CV oraz kontaktowego numeru telefonu
Aplikacje prosimy wysy³aæ na adres:
kamil.ludwinski@empower.pl/
w tytule e-maila &#8222;CV - imiê_nazwisko&#8221;
(odpowiadamy tylko na wybrane oferty)

Og³oszenie dodane: Wtorek, 18 Lipiec, 2017  13:27

Identyfikator: 616279

Wy¶wietleñ: 1846

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Spredam dzia³kê sidliskow± 0,60ha Legnica gm.Kunice Rosochata
  2. Sprzedam atrakcyjne siedlisko na mazurskiej wsi
  3. sprzedam siedlisko
  4. Sprzedam
  5. Sprzedam komputer PC