Warszawa, Mazowieckie Darmowe Ogłoszenia

Warszawa, Mazowieckie

zmień miasto

Mazowieckie / Warszawa / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultanci do przyjmowania zamówień

(Warszawa)

W związku z błyskawicznym rozwojem naszej firmy, zajmującej się srzedażą suplementów diety oraz kosmetyków pielęgnacyjno-estetycznych najwyższej jakości, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT DO ODBIERANIA POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH

Obowiązki:
+ odbieranie połączeń przychodzących od naszych klientów
+ profesjonalna obsługa klienta
+ przyjmowanie oraz zapisywanie w systemie zamówień
+ prowadzenie aktywnej sprzedaży - powiększanie zamówionych zestawów
+ doświadczenia w telemarketingu i/lub zainteresowania sprzedażą

Oczekujemy:
+ zapału do pracy i pełnego zaangażowania podczas prowadzenia sprzedaży
+ motywacji by z a r a b i a ć :-)
+ doświadczenia w telemarketingu i/lub sprzedaży
+ komunikatywności, sumienności

Oferujemy:
+ zarobki od 1500-3000 zł netto / miesięcznie
+ podstawę godzinową 8zł/h netto
+ PROWIZJĘ od każdego POWIĘKSZONEGO zestawu (wypłącaną, co 2 tygodnie!)
+ pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
+ elastyczny czas pracy oraz możliwość nadgodzin (dwie zmiany 8-20 od poniedziaku do niedzieli)

Ze względu na OGROMNY popyt na nasze produkty przyjmiemy do pracy OD ZARAZ. Dołącz do naszego teamu i zacznij z a r a b i a ć.

Osoby zainteresowane oraz wstępnie zdecydowane prosimy o przesłanie CV przez formularz gumtree oraz o kontakt telefoniczny (w godzinach 8-20) w celu rychłego umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną :-)

Prosimy o dopisanie: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl