Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultanci do przyjmowania zamówień

Warszawa

W związku z błyskawicznym rozwojem naszej firmy, zajmującej się srzedażą suplementów diety oraz kosmetyków pielęgnacyjno-estetycznych najwyższej jakości, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT DO ODBIERANIA POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH

Obowiązki:
+ odbieranie połączeń przychodzących od naszych klientów
+ profesjonalna obsługa klienta
+ przyjmowanie oraz zapisywanie w systemie zamówień
+ prowadzenie aktywnej sprzedaży - powiększanie zamówionych zestawów
+ doświadczenia w telemarketingu i/lub zainteresowania sprzedażą

Oczekujemy:
+ zapału do pracy i pełnego zaangażowania podczas prowadzenia sprzedaży
+ motywacji by z a r a b i a ć :-)
+ doświadczenia w telemarketingu i/lub sprzedaży
+ komunikatywności, sumienności

Oferujemy:
+ zarobki od 1500-3000 zł netto / miesięcznie
+ podstawę godzinową 8zł/h netto
+ PROWIZJĘ od każdego POWIĘKSZONEGO zestawu (wypłącaną, co 2 tygodnie!)
+ pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
+ elastyczny czas pracy oraz możliwość nadgodzin (dwie zmiany 8-20 od poniedziaku do niedzieli)

Ze względu na OGROMNY popyt na nasze produkty przyjmiemy do pracy OD ZARAZ. Dołącz do naszego teamu i zacznij z a r a b i a ć.

Osoby zainteresowane oraz wstępnie zdecydowane prosimy o przesłanie CV przez formularz gumtree oraz o kontakt telefoniczny (w godzinach 8-20) w celu rychłego umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną :-)

Prosimy o dopisanie: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 27 Listopad, 2014  12:59

Identyfikator: 530398

Wyświetleń: 5163