Warszawa, Mazowieckie Darmowe Ogłoszenia

Warszawa, Mazowieckie

zmień miasto

Mazowieckie / Warszawa / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych

(Warszawa)

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: Warszawa, Białystok

Zakres obowiązków:
Udział w przetargach publicznych na dostawę prasy do instytucji rządowych i samorządowych
Przygotowanie ofert dla klientów - długoterminowa kontraktacja prenumeraty
Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Nasze wymagania:
Dyspozycyjność
Doświadczenie w pracy z klientem
Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu ofert
Komunikatywność
Otwartość
Dużo optymizmu i uśmiechu &#61514;

Oferujemy:
Pracę na umowę &#8211; zlecenie
Wynagrodzenie podstawowe oraz premię za wykonany plan sprzedażowy
Zdobycie doświadczenia w pozyskiwaniu zamówień publicznych
Motywujące i przyjazne środowisko pracy
Pracę z doświadczonym zespołem profesjonalistów

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl