Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Warszawa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: Warszawa, Białystok

Zakres obowiązków:
Udział w przetargach publicznych na dostawę prasy do instytucji rządowych i samorządowych
Przygotowanie ofert dla klientów - długoterminowa kontraktacja prenumeraty
Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Nasze wymagania:
Dyspozycyjność
Doświadczenie w pracy z klientem
Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu ofert
Komunikatywność
Otwartość
Dużo optymizmu i uśmiechu &#61514;

Oferujemy:
Pracę na umowę &#8211; zlecenie
Wynagrodzenie podstawowe oraz premię za wykonany plan sprzedażowy
Zdobycie doświadczenia w pozyskiwaniu zamówień publicznych
Motywujące i przyjazne środowisko pracy
Pracę z doświadczonym zespołem profesjonalistów

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Lipiec, 2016  14:19

Identyfikator: 587588

Wyświetleń: 1967