Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator systemu magazynowego

PruszkÓw

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

Praca w firmie świadczącej usługi logistyczne.
Nadzorowanie procesu wymiany danych między systemami klienta.
Korygowanie stanów magazynowych wg wskazań klienta.
Przygotowanie dokumentacji przyjęcia towaru.
Kontrola i weryfikacja dokumentów dostaw/wydań.
Zarządzanie statusami towarów.
Sporządzanie raportów i zestawień.
Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji.
Wymagania:

Znajomość systemu magazynowego WMS lub innego.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Znajomość dokumentacji magazynowej.
Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
Dyspozycyjność oraz chęć do pracy.
Komunikatywność.
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
Atrakcyjne wynagrodzenie (+premia uznaniowa).
Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
Możliwość rozwoju, awansu.
Pracę w miłej atmosferze.
Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ !
Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 882-167-625.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 15 Luty, 2017  15:16

Identyfikator: 605378

Wyświetleń: 1668