Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Isi intercash poland sp. z o.o.
Międzynarodowa firma działająca na rynku usług finansowych poszukuje:

specjalisty ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Warszawa Centrum
Region: mazowieckie

Główne zadania:
- Obsługa telefoniczna i mailowa placówek współpracujących
- Archiwizacja dokumentów
- Aktualizacja bazy danych
- Współpraca z księgowością w ramach rozliczeń finansowych
- Wsparcie w bieżących zadaniach Zespołu
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze oczekiwania:
- Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Komunikatywność
- Zaangażowanie
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Obowiązkowość, staranność, dokładność
- Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Możliwość poszerzenia wiedzy i rozwijania umiejętności
- Przyjazną atmosferę pracy
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Prywatną opiekę medyczną

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Wrzesien, 2015  14:35

Identyfikator: 562017

Wyświetleń: 2210