Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista/tka ds. rekrutacji

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

&#8226; Selekcja aplikacji,
&#8226; Przeprowadzanie rozmów z kandydatami,
&#8226; Organizowanie i planowanie spotkań rekrutacyjnych,
&#8226; Tworzenie i publikacja ofert pracy,
&#8226; Dbanie o Candidate Experience w trakcie całego procesu rekrutacji,
&#8226; Współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie, realizowanych zadań z obszaru personalnego.

WYMAGANIA:

&#8226; Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji,
&#8226; Ciekawość, komunikatywność, pozytywna energia, dokładność, samodzielność w działaniu,
&#8226; Orientacja na potrzeby klienta i budowania relacji,
&#8226; Otwartość do uczenia się i zdobywania wiedzy,
&#8226; Gotowość do pracy w modelu hybrydowym/stacjonarnym.

MILE WIDZIANE:

&#8226; Znajomość systemów rekrutacyjnych (HR **** lub eRecruiter),
&#8226; Doświadczenie w obsłudze Canva,
&#8226; Wykształcenie wyższe kierunkowe wyższe (psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, pokrewne),
&#8226; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w agencji rekrutacyjnej lub wewnętrznym dziale HR).

OFERUJEMY:
&#8226; Umowę w zależności od indywidualnych preferencji (UOP, UZ, B2B),
&#8226; Praca hybrydowa (Warszawa, Okęcie),
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
&#8226; Widełki wynagrodzenia: 4500-7000 brutto + premia
&#8226; Praca w kameralnym i zgranym zespole,
&#8226; Work life balance,
&#8226; Ciekawe wyzwania zawodowe i praca użyteczna społecznie na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

https://https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-rekrutacji/5054-3068-25-1f6-3756.html »

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Wrzesien, 2022  21:06

Identyfikator: 721369

Wyświetleń: 3031