Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Montażu Fasad

Województwo mazowieckie/cała Polska

Firma Jobs.pl/ dla swojego klienta - firmy z branży obsługi budownictwa w zakresie stolarki i ślusarki otworowej oraz pasywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych poszukuje osób na stanowisko:
Nr ref.: KIER/MON/POZ/JOBS.PL
Miejsce pracy: Województwo mazowieckie/cała Polska
Zakres obowiązków:

koordynacja i nadzór nad przebiegiem realizacji projektów montażowych i serwisowych
przygotowanie planów montażowych i serwisowych
zlecanie i rozliczanie prac podwykonawców
kontrola kosztów montażu i serwisu
nadzór nad podwykonawcami
sporządzanie raportów z przebiegu prac montażowych i serwisowych
sporządzanie dokumentacji techniczno - odbiorowej prowadzonych projektów
dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów

Oczekiwania:

wykształcenie min. średnie
uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno - budowlanej
doświadczenie z zakresu ślusarki i stolarki aluminiowe j(fasady stalowe, aluminowe, elewacje wentylowane)
doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Montażu
dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych w celu nadzorowania prac, spotkań z kierownictwem budów i odbiorami
posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz poszerzania kompetencji
atrakcyjne wynagrodzenie

Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji proszone są o przysłanie CV wraz z numerem referencyjnym KIER/MON/POZ w tytule maila na adres:inzynier@jobs.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Styczen, 2013  10:49

Identyfikator: 438258

Wyświetleń: 2631