Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

MURARZU szukasz pracy? U nas ją dostaniesz !

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

MURARZ
Zadania:
prace murarskie ścian działowych podziemi, pomieszczeń socjalnych, technicznych, magazynów
Wymagania:
dobra organizacja pracy
mile widziane doświadczenie w pracach murarskich pustakiem Teknoamerblok
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
czas pracy - 10 h dziennie
praca stacjonarna przy rozbudowie Warsaw Spire Center
wynagrodzenie 18,00-22,00 zł netto za godzinę, akord 30,00-35,00 zł netto/m2

Kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798 056 274
e- mail: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Wrzesien, 2016  11:14

Identyfikator: 592131

Wyświetleń: 2505