Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent Managera w redakcji

Warszawa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

SW Press sp. z o. o. S.K. to wydawnictwo specjalistycznej prasy międzynarodowej. Od ponad 15 lat dostarczamy wiedzę z zakresu IT, biznesu, coachingu, bezpieczeństwa w sieci, grafiki i animacji komputerowej. Od roku 2009 jesteśmy obecni głównie w Internecie, tak, by każdy z naszych czytelników, niezależnie od miejsca zamieszkania, miał stały dostęp do wszystkich naszych publikacji.

Asystent Managera
praca w redakcji

PRZYKŁADOWE ZADANIA:
- samodzielnie organizowanie akcji promocyjnych w Internecie dla magazynu i jego prenumeraty,
- pozyskiwanie autorów artykułów i felietonów oraz kontakty z nimi podczas wszystkich etapów powstawania pisma,
- wspieranie pracy Redaktora Naczelnego,
- mailowy i telefoniczny kontakt z firmami współpracującymi z magazynem.

WYMAGAMY:
- znajomości języka angielskiego w stopniu biegłym,
- aktywnej sprzedaży produktu
- sprawnego poruszania się w Internecie,
- kreatywności, tworzenia własnych metod promocji,
- komunikatywności,
- zaangażowania i zapału do pracy,
- szerokiego uśmiechu :)

OFERUJEMY:
- zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanym wydawnictwie,
- szkolenia z zakresu promocji,
- trzy miesiące stałego kontaktu z językiem obcym,
- możliwość awansu po trzymiesięcznym okresie próbnym.

Zapraszamy do wysyłania aplikacji!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz + list motywacyjny) na adres: rekrutacja44@software.com.pl/
w tytule maila proszę wpisać odpowiedni kod referencyjny PRACA/PHPSolMag/AM

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Ogłoszenie dodane: Sobota, 26 Maj, 2012  15:53

Identyfikator: 398592

Wyświetleń: 1776