Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent ds. Płac w Dziale Księgowym

Warszawa

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa jest nowoczesną, prężnie działającą organizacją wspierającą współpracę firm z Polski i Niemiec. Jest największą izbą bilateralną, a zarazem największą izbą gospodarczą w Polsce. Zrzesza ponad tysiąc firm i instytucji. Jest przedstawicielem gospodarki niemieckiej w Polsce, obrońcą interesów firm członkowskich oraz profesjonalnym usługodawcą w obszarze doradztwa rynkowego i prawnego.
Pilnie poszukujemy absolwenta/-tkę wyższych studiów ekonomicznych do działu usług księgowych na stanowisko:

Obowiązki:
&#8226; Obsługa kadrowo-płacowa dla klientów niemieckich
&#8226; Rozliczanie deklaracji ZUS
&#8226; Przygotowanie deklaracji PIT

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe ekonomiczne
&#8226; Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy oraz ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
&#8226; Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
&#8226; Znajomość programu PŁATNIK, SYMFONIA Kadry i Płace
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#8226; Pracę w międzynarodowym zespole
&#8226; Możliwość pozyskania cennego doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości
&#8226; Miłą atmosferę pracy
&#8226; Stały kontakt z firmami członkowskimi i klientami AHK Polska
&#8226; Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim na adres: aplikacja@ahk.pl/, z powołaniem się na numer referencyjny TU/BS/2002/2012.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 21 Luty, 2012  10:11

Identyfikator: 378583

Wyświetleń: 1739