Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Główna księgowa/Główny księgowy

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Główna księgowa/ Główny księgowy

Zadania:
Nadzór i kierowanie pracami zespołu księgowego
Nadzór nad księgami i poprawnością ich prowadzenia
Współtworzenie i kształtowanie polityki rachunkowości m.in. w zakresie tworzenia planu kont, procedur obiegu dokumentów
Tworzenie wszelkich deklaracji/informacji /zestawień wymaganych przez instytucje publicznoprawne
Terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami sporządzanie deklaracji podatkowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych: VAT, CIT, PIT.
Tworzenie sprawozdań finansowych wynikających z przepisów o rachunkowości oraz na potrzeby Zarządu
Optymalizacja podatkowa w zakresie podejmowania decyzji dot. podatków
Opiniowanie umów w zakresie finansowania/podatków itp.
Reprezentowanie firmy w trakcie kontroli podatkowych
Księgowanie i uzgodnienia wynagrodzeń pracowniczych i kont pokrewnych (ZUS, potrącenia płac itp.)
Prowadzenie pomiary i interpretacji danych finansowych w ramach rachunkowości zarządczej

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości
Znajomość specyfiki firmy produkcyjnej
Znajomość procesów związanych z importem i exportem towarów w krajach UE i poza unijnych
Umiejętności z zakresu zarządzania personelem
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Mile widziana znajomość programu Microsoft Dynamics NAV
uprawnienia: Świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów

Oferujemy:
Prace na umowę
laptop z mobilnym internetem,
komórka,
samochód służbowy

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Pazdziernik, 2011  13:14

Identyfikator: 347152

Wyświetleń: 1921