Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer walutowy

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Interchange Group

Jesteś otwarty i lubisz bezpośrednie kontakty z ludźmi?
Interesuje Cię praca związana z finansami?
Swobodna komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu?

Jeżeli właśnie odpowiedziałeś 3 x TAK - nie czekaj, aplikuj!

Międzynarodowe, dynamicznie rozwijające się spółki działające na rynku usług finansowych
poszukują osób na stanowisko:

KASJER WALUTOWY

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
- realizacja transakcji wymiany walut
- obsługa międzynarodowych transferów pieniężnych Western Union
- obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:
- udokumentowane uprawnienia kasjera walutowego
- odpowiedzialność
- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
- umiejętność obsługi komputera
- wysoka kultura osobista
- zaświadczenia o niekaralności
- znajomość języka angielskiego
- doświadczenie bankowe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premie zależne od osiąganych wyników
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- prywatną opiekę medyczną
- możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w szybko rozwijającej się firmie i rozwoju zawodowego

Nie przegap tej szansy - APLIKUJ!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Wrzesien, 2015  14:41

Identyfikator: 562018

Wyświetleń: 2939