Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowy z językiem angielskim

Warszawa

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Nasz klient, który w ostatnim czasie stał się liderem Outdoor Retailer (Zewnętrznej sprzedaży detaliczne)
i obecnie posiada 180 sklepów na terenie Wielkiej Brytanii, innych krajów europejskich oraz rozbudowaną sieć sklepów internetowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- wykonywanie rachunkowości i raportowanie do kontrolera finansowego sprawozdań księgowych dotyczących polskiego oddziału firmy

Obowiązki:

- prowadzenie i rozliczanie polskich ksiąg rachunkowych,
- przygotowanie okresowych rozliczeń dotyczących polskich sklepów z uwzględnieniem kosztów centralnych oraz odchyleń w stosunku do budżetów zeszłorocznych,
- ustalanie kosztów bilansowych prowadzenia kont okresowych,
- przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi standardami rachunkowości,
- przygotowanie i złożenie rocznej deklaracji podatkowej zgodnie z polskimi przepisami,
- przygotowanie i składanie deklaracji VAT,
- przygotowanie i składanie miesięcznych deklaracji Intrastat,
- kalkulacja wynagrodzeń dla polskich pracowników, dokonywanie obliczeń i terminowych opłat składek na ZUS,
wysyłanie faktur do centrali,
- przygotowanie tygodniowego bilansu zaksięgowanych faktur,
- odpowiedzialność za zgodność kont bankowych, rozpoznawanie i rozwiązywania wszelkich problemów księgowych.

Wymagania:

- doświadczenie i niezbędne kwalifikacje w pracy na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- bardzo dobre umiejętności kalkulacyjno-rachunkowe (w tym obsługa program Excel),
- wysoki poziom i dokładność w wykonywaniu obowiązków w pracy,
- efektywne wykonywanie powierzonych obowiązków w pracy indywidualnej i zespołowej.

Oferta:

- interesująca praca w międzynarodowej firmie,
- realizacja wymagających zadań w codziennej pracy,
- możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
- stałość zatrudnienia,
- praca w miłej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- sprzyjające warunki pracy.

Aplikacje CV (w języku polskim i angielskim) proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Sierpien, 2014  13:52

Identyfikator: 518097

Wyświetleń: 2546