Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla Studentów

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres obowiązków
Kompleksowa obsługa wniosków o udzielenie dotacji z funduszy UE:
- przygotowywanie wniosków i biznes planów,
- przygotowywanie wniosków o płatność,
- bezpośrednia współpraca z Koordynatorem Zespołu.

Wymagania:
- Student III-V roku kierunków: Finanse i rachunkowość, Bankowość, Ekonomia;
- znajomość pakietu MS Office,
- zdolności analityczne i umiejętności wyciągania wniosków,
- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy:
- dobre warunki płacowe,
- pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
- możliwość awansu,
- przyjazną atmosferę.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Styczen, 2015  15:21

Identyfikator: 536889

Wyświetleń: 3125