Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Funduszy UE

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
- kompleksowa obsługa wniosków o udzielenie dotacji z Funduszy unijnych,
- sporządzanie wniosków o dofinansowanie oraz wniosków o płatność,
- przygotowywanie biznes planów

Wymagania:
- doświadczenie w zakresie przygotowywania wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE (POiIŚ, POIG, RPO, PO KL),
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków,
- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy:
- dobre warunki płacowe,
- pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,
- możliwość ciągłego doskonalenia własnych umiejętności,
- możliwość awansu,
- przyjazną atmosferę pracy.
euro-most.eu/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 17 Luty, 2015  15:55

Identyfikator: 539215

Wyświetleń: 5191