Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnie ksiegowa / ksiegowego

Warszawa

Let Me Pay jest międzynarodową firmą zajmującą się innowacyjnymi technikami marketingu i komunikacji społecznej.

W obecnej chwili, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Warszawa
(oferta ważna do dnia 31.05.2011)

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne, najlepiej o specjalności rachunkowość
- Dobra znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz ustawy o podatku VAT
- Dobra znajomość prawa pracy
- Dokładność, terminowość, odpowiedzialność
- Miłe usposobienie oraz zaangażowanie w wykonywane zadania

Zakres obowiązków:
- Koordynowanie przepływu danych finansowych i rozliczeń
- Odpowiedzialność za pełną księgowość, w tym:
Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych
Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych i sprawozdań do GUS
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
- Odpowiedzialność za kadry i płace, w tym:
Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej
Naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych

Mile widziane:
- Znajomość programu WF-FaKir dla Windows
- Doświadczenie w dziale księgowym oraz w prowadzeniu dokumentacji kadrowej
w tym w naliczaniu wynagrodzeń z umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
- Interesującą, pełną wyzwań pracę
- Dużą samodzielność, możliwość rozwoju i awansu zawodowego
- Bardzo dobrą atmosferę pracy
- Pracę w ścisłym centrum Warszawy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: careers.pl/@letmepay.com

Ogłoszenie dodane: Sobota, 07 Maj, 2011  19:18

Identyfikator: 303977

Wyświetleń: 5703