Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Cukiernik

Warszawa

Nasz Klient to firma, która rozwija sieć tradycyjnych cukierni, dbających o wysoką jakość wypiekanych wyrobów. W trosce o swoich stałych Klientów cały czas udoskonala ona swoje produkty. Do jednej z cukierni, zlokalizowanej w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Cukiernik
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Nr ref: WPL14CKCOL

Opis stanowiska:
Cukiernik będzie odpowiedzialny/a za przygotowywanie ciast i deserów, podejmowanie inicjatyw we wprowadzaniu nowych rozwiązań kulinarnych, racjonalne gospodarowanie towarem, zapewnienie wysokiej jakości produktów.

Wymagania:
 wykształcenie gastronomiczne
 min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku cukiernika tradycyjnego
 bardzo dobra organizacja pracy własnej
 umiejętność pracy w zespole
 dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
 orientacja na nowe receptury i determinacja w dążeniu do celu
 wysoka kultura osobista
 odpowiedzialność
 aktualna książeczka sanepidu
 innowacyjność, kreatywność i pomysłowość

Oferujemy:
 pracę w prestiżowej cukierni

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: p.leszkowicz@jobfinder.pl/

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WPL14CKCOL

(z dopiskiem: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.")

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 31 Lipiec, 2014  15:43

Identyfikator: 516041

Wyświetleń: 7842