Warszawa, Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Doradca telefoniczny Klienta z jêzykiem Wêgierskim

Warszawa

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Dla ¦wiatowego klienta, do centrum obs³ugi klienta poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Nr. Ref: WWK12DTJW
Miejsce Pracy: Warszawa/Ursynów

Opis Stanowiska:

Telefoniczna obs³uga telefoniczna klienta (telefony przychodz±ce)
Ustalanie bud¿etu kampanii reklamowej dla klientów biznesowych
Optymalizacja kampanii reklamowej klienta
Przeprowadzanie szkoleñ on-line z zakresu kreowania reklamowych kampanii internetowych

Wymagania:

Bieg³a znajomo¶æ jêzyka Wêgierskiego w mowie i pi¶mie.
Wykszta³cenie wy¿sze &#8211; równie¿ studenci IV, V roku (preferowane kierunki: zarz±dzanie, informatyka, finanse)
Do¶wiadczenie w kontakcie z klientem: telefoniczne, on-line (min. 6m-cy)
Bardzo dobra znajomo¶æ obs³ugi komputera i aplikacji internetowych &#8211; warunek konieczny
Du¿e umiejêtno¶ci interpersonalne
Umiejêtno¶æ analitycznego my¶lenia
Umiejêtno¶æ pracy pod presj± czasu
Samodzielno¶æ w dzia³aniu, kreatywno¶æ

Klient oferuje:

Umowa o pracê od pierwszego dnia szkolenia
3 500,- brutto (podstawa) + premie
Praca od poniedzia³ku do pi±tku, w godz. 9-17 lub 10-18
Kontakt telefoniczny (ew. mailowy) z klientem biznesowym

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV na adres: w.kuleczka@jobfinder.pl/

w tytule proszê umie¶ciæ Nr Ref: WWK12DTAR

Tel: 22 862 72 50

Pro¶ba o umieszczenie na CV klauzuli:

&#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 11 Czerwiec, 2012  14:01

Identyfikator: 400781

Wy¶wietleñ: 1094

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Doradca, Kierownik, Dyrektor &#8230; praca ju¿ od 01.09.2012r
  2. Doradca ds. Ubezpieczeñ i Inwestycji
  3. Doradca Finansowy
  4. Doradca ubezpieczeniowy
  5. Doradca Finansowo-ubezpieczeniowy