Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Flotowiec w wypożyczalni samochodów

Warszawa

Sieć Wypożyczalni Samochodów Car Net Polska Sp. z o.o., zatrudni osobę na stanowisko: Flotowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania:
&#8226; Student studiów zaocznych do 26 r.ż.
&#8226; Wiedza z tematyki eksploatowania samochodów,
&#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie,
&#8226; Prawo jazdy kat. B - doświadczenie min. 1 rok (również w prowadzeniu busów)
&#8226; Dokładność i dyspozycyjność,
&#8226; Zamiłowanie do pracy w ruchu
&#8226; Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne niezbędne w pracy wymagającej ciągłego kontaktu z klientem,
&#8226; Zamieszkanie na terenie Warszawy lub w bardzo bliskich okolicach

Podstawowy zakres obowiązków Flotowca:
&#8226; Profesjonalne podstawianie i odbiór samochodów do/od klienta,
&#8226; Przewozy samochodów między oddziałami,
&#8226; Utrzymanie sprawności technicznej i czystości floty Car Net
Oferujemy:
&#8226; Pracę w firmie zajmującej się wynajmem samochodów - umowa zlecenie,
&#8226; Pracę w zespole młodych, energicznych, otwartych ludzi,

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.warszawa@carnet.pl/ , w temacie wiadomości wpisując &#8222;Flotowiec - Warszawa&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Sierpien, 2011  15:13

Identyfikator: 333537

Wyświetleń: 2892