Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inwentaryzacja - Praca Od Zaraz!!!

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Pracownik inwentaryzacji

Miejsce pracy: Warszawa
Nasz Klient Oferuje:
&#8226; Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole
&#8226; Stawkę godzinową
&#8226; Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
&#8226; Obsługa urządzeń do skanowania towarów
Obowiązki na tym stanowisku:
&#8226; Dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych
Wymagania:
&#8226; Dyspozycyjność, chęć i motywacja do pracy
&#8226; Możliwość podjęcia pracy od zaraz
&#8226; Darmowe szkolenia
&#8226; Status studenta
&#8226; Sumienność i solidność w wykonywaniu powierzonych zadań

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV .
Mazowieckiego nr 7055 z wpisem do rejestru agencji zatrudnienia.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 10 Maj, 2012  13:38

Identyfikator: 396180

Wyświetleń: 1440