Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant oświatowy

Warszawa

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, firmy z branży szkoleniowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

- aktywna prezentacja i sprzedaż oferty (min. 2 dziennie),
- możliwość osobistego poszukiwania nowych grup klientów,
- współpraca z Kierownikiem i zespołem,
- szkolenia terenowe nowych pracowników,
- raportowanie działań.

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedawcy,
- mile widziane doświadczenie w pracy w podobnych firmach,
- wykształcenie minimum średnie,
- dobra znajomość technik sprzedaży,
- mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B i własny samochód,
- wymagana podstawowa znajomość obsługi komputera
- komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji.

Oferujemy:

- praca w oparciu o umowę o pracę,
- rozwój zawodowy: możliwość awansu na kierownika regionu,
- wynagrodzenie stałe oraz premie uznaniowe,
- jasno określone cele i duża samodzielność działania.

Aplikacje CV proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Lipiec, 2014  11:46

Identyfikator: 514183

Wyświetleń: 2488