Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Wykładanie towaru-13 i 14,5zł/h !! PIASECZNO

Typ ogłoszenia: Dam Prace

WYKŁADANIE TOWARU- Piaseczno

ZADANIA:
- wykładanie towaru

OCZEKUJEMY:
- samodyscypliny i dokładności

OFERUJEMY:
- umowę zlecenie
- stawkę 13zł brutto/h ( w przypadku studentów lub osób posiadających inny tytuł do odliczenia ubezpieczenia) i
14,5zł brutto/h na dziale budowlanym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail :
pawel.gryglas@incoreservice.pl/ w temacie wpisując: &#8222;pracownik hali- Piaseczno&#8221;
lub kontakt z numerem :
792 702 491 lub 531 688 993

ADRES BIURA:
UL. ŻWIRKI I WIGURY 93, LOK. 3069, WYDZIAŁ GEOLOGII NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM
Zapraszamy w godz.: 8:00-17:00,
z dowodem osobistym, numerem NIP i numerem konta.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 01 Grudzien, 2010  19:18

Identyfikator: 251114

Wyświetleń: 3181