Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca Samochodów Ciężarowych/Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Klient Jobs.pl/
Dla naszych Klientów - niemieckich firm transportowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: KIER/PRZ/NACZ/NIEM/JOBS.PL
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:

Przewóz towarów samochodami ciężarowymi z przyczepą lub naczepą,
Praca na terenie Niemiec i/lub krajów Unii Europejskiej.

Wymagania:

Prawo jazdy C+E,
Karta kierowcy,
Doświadczenie w pracy samochodami ciężarowymi z przyczepą lub naczepą,
Ukończenie europejskiego kursu na przewóz rzeczy(kod 95) będzie dodatkowym atutem,
Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

Legalne i stałe zatrudnienie bezpośrednio w firmie transportowej niemieckiej(warunki niemieckie),
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwy system pracy 4/1, 3/1, lub od poniedziałku do piątku,
Umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia,
Rozpoczęcie pracy w dogodnym terminie.

Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie CV wraz z numerem ref w tytule maila na adres:niemcy@jobs.pl/

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Wrzesien, 2012  14:12

Identyfikator: 415483

Wyświetleń: 8528