Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konslutant ds Klientów Biznesowych

Warszawa i okolice

Odpowiedz: kamil.borowinski@biznes-netia.pl

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Netia S.A. to alternatywny, najszybciej rosnący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Świadczą o tym nie tylko osiągnięcia firmy ale nasza ambitna strategia długoterminowa. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji preferowanego dostawcy usług szerokopasmowych
Wymagania :
- Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
- Orientacja na realizację wyników
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Zdolności organizacyjne, kreatywność
- Podstawowa znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel)
Opis stanowiska
- Pozyskiwanie nowych Klientów
- Sprzedaż bezpośrednia produktów firmy
- Realizację planu sprzedaży
- Raportowanie sprzedaży
Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego w nowopowstającej strukturze
- Szkolenia produktowe, z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
- Możliwość korzystania z narzędzi służbowych
- Ciekawą pracę w miłej atmosferze w młodym i kreatywnym zespole
- Umowę cywilno-prawną (zlecenie) lub współpracę na podstawie umowy agencyjnej

Ogłoszenie dodane: Sobota, 12 Czerwiec, 2010  13:20

Identyfikator: 189126

Wyświetleń: 1328