Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Oferta: Pracownik działu ryby i owoce morza - Włochy/Okęcie

Warszawa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukuję osoby do pracy jako PRACOWNIK DZIAŁU RYBY I OWOCE MORZA do supermarketu na dzielnicy Włochy

OBOWIĄZKI:
- wykładanie towaru na dziale
- krojenie, ważenie
- obsługa klienta

WYMAGANIA:
- pełnoletność
- aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
- dyspozycyjność

Oferuję:
- zatrudnienie na umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem
- stawkę 13,06 zł brutto za godzinę pracy
- pracę na dłuższy okres

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza na stronie bądź kontakt na numer tel. 511 769 439

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Luty, 2017  10:20

Identyfikator: 606039

Wyświetleń: 1059