Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy &#8211; Dystrybutory Do Wody

Warszawa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako dostawca nowoczesnych urządzeń do uzdatniania wody. Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY &#8211; dystrybutory do wody
Nr ref: W12 W12MMHAKO

Zakres obowiązków:

 Realizacja planu sprzedaży wyznaczonego przez przełożonego,
 Opieka nad istniejącymi Klientami firmy,
 Aktywne poszukiwanie nowych Klientów,
 Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych produktu,
 Zarządzanie procesem opracowywania ofert, ich kompletowanie i archiwizacja,
 Negocjacje i przygotowywanie umów,
 Rozpoznawanie działań konkurencji u Klienta,
 Rozpoznawanie struktury decyzyjnej Klienta,
 Prowadzenie bieżącej obsługi handlowej Klienta,
 Aktualizacja bazy danych Klientów,
 Raportowanie do zarządu.

Wymagania:

 Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
 Doskonałą znajomość branży sprzedaży wody do odbiorcy instytucjonalnego (B2B),
 Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca w podobnej branży,
 Doskonała komunikatywność, umiejętność prowadzenia prezentacji, negocjacji,
 Inicjatywa i samodzielność w działaniu, wysoka samodyscyplina,
 Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office,
 Zorientowanie na sukces,
 Praktyczna znajomość języka angielskiego,
 Umiejętność planowania pracy własnej,
 Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

 Praca dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
 Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,
 Atrakcyjne wynagrodzenie,
 Samochód służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: m.maliszewska@jobfinder.pl/

Prośba o dodanie w temacie wiadomości
Nr ref:W12MMHAKO

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli: : &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 19 Marzec, 2012  11:19

Identyfikator: 385645

Wyświetleń: 1701