Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

Płock

Agencja Pracy Tymczasowej - TIME WORK Sp. z o.o. s.k. działa na rynku od 2003 roku .jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia oraz posiadamy niezbędny certyfikat (nr 3690) poświadczający zakres naszej działalności.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: PH/10/11/PŁO

Miejsce pracy: Płock
Wymagania:
- solidność, obowiązkowość, uczciwość
- dyspozycyjność
- motywacja do podjęcia pracy
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego co najmniej w stopniu dobrym
- znajomość obsługi programu Microsoft Office oraz Excel w stopniu dobrym
- warunkiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy
- mile widziane doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisko

Zakres obowiązków:
- wizytowanie placówek przedszkolnych prywatnych i publicznych w celu przedstawiania nauczycielom oferty handlowej wydawnictwa.
- organizacja i obsługa kiermaszy promocyjnych i sprzedażowych
- pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji
- raportowanie bieżących wyników pracy do przełożonego
- udział w lokalnych targach edukacyjnych

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie ( wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy zalezy od sprzedaży ).
- możliwośc odbycia szkoleń wdrażających
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z rekrutacją na adres mailowy: poznan@timework.pl/
W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: Nr ref.: PH/10/11/PŁO

Aplikacje bez nr ref. NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Pazdziernik, 2011  11:00

Identyfikator: 345072

Wyświetleń: 1476