Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Kluczowych Klientów-Hardware

Warszawa

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca głównie w sektorze nowoczesnych technologii, która kieruje swoją ofertę produktową i usługową do średnich i dużych przedsiębiorstw. Pierwszy obszar działalności Spółki to dostawa zaawansowanych usług i produktów informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań serwerowych, rozwiązań storage, usług projektowania, budowy i utrzymywania sieci informatycznych oraz usług serwisowych. Obecnie poszukuje dla swojego zespołu osoby na stanowisko:

Nr Ref: WWK12SKKH

Miejsce pracy Warszawa

Zadania:

Realizacja planu sprzedaży wyznaczonego przez przełożonego
Aktywne poszukiwanie nowych klientów
Opieka nad istniejącymi Klientami firmy
Poszerzanie znajomości technologii i produktów pozwalających na prowadzenie rozmów z klientem
Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych produktu
Zarządzanie procesem opracowywania ofert, ich kompletowanie i archiwizacja
Budowanie długoterminowych relacji z Klientami firmy.
Negocjacje i przygotowywanie umów
Rozpoznawanie struktury decyzyjnej klienta
Prowadzenie bieżącej obsługi handlowej klienta
Monitorowanie sytuacji krytycznych u klienta
Aktualizacja bazy danych klientów
Raportowanie

Wymagania:

Mile widziane wykształcenie wyższe
Dobra znajomość branży IT
Około 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca w branży IT (hardware mile widziane)
Doświadczenie w branży związanej z rozwiązaniami informatycznymi,
Doskonała komunikatywność, umiejętność prowadzenia prezentacji, negocjacji
Inicjatywa i samodzielność w działaniu, wysoka samodyscyplina
Zorientowanie na sukces
Praktyczna znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

Praca dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń
Zdobycie doświadczenia w dziedzinie nowoczesnych technologii informatycznych
Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl/
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WWK12SKKH,
Tel 22 862 72 50

Dziękujemy za umieszczenie na CV klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 26 Marzec, 2012  16:33

Identyfikator: 387532

Wyświetleń: 1359