Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista działu obsługi Klienta

Warszawa

Posiadasz umiejętności negocjacyjne i doświadczenie jako Handlowiec?
Jeśli tak , to Cyfrowy Polsat jest Firmą idealną dla Ciebie.
Cyfrowy Polsat ogłasza nabór na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w dziale Sprzedaży:

OPIS STANOWISKA:
Głównym zadaniem na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie koordynowanie procesów handlowych,w tym :
1) Nawiązywanie kontaktów, przedstawianie oferty handlowej oraz nejocjacjez kontrahentem.
2)ozyskiwanie Nowych Kontrahentów,
3)Utrzymywanie Pozytywnych relacji z Użytkownikami usług Firmy.

WYMAGANIA :
1) Wysokie umiejętności negocjacyjne,
2)Mile widziane doświadczenie w branży,
3)Dobra znajomość obszaru związanych z ekonomią handlu i marketingu.
4)Rozwinięte kompetencje miękkie jak:
-komunikatywność
- asertywność
-umiejętność budowania relacji z innymi,
-Radzenie sobie ze stresem,
-NASTAWIENIE NA KLIENTA I JEGO POTRZEBY.
- nie naganny wizerunek.

OFERUJEMY:
1) narzędzia wspomagające pracę : Telefon służbowy, gadżety firmowe, materiały firmowe....
2)stały kontrakt - Składki ZUS, US
3) Szeroki zakres Bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,
4)Pakiet socjalny dla Pracowników :Opieka medyczna LUX MED, benefit sport ( Fitness, basen, siłownia)
5)Wysokie zarobki (pensja+prowizja+ Premia kwartalna)
6) Atrakcyjne konkursy indywidualne dla Pracowników(nagrody rzeczowe, pieniężne)
7)możliwy szybki awans w strukturach Firmy, adekwatny do wkładu pracy.

z dopiskiem:&#8220;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Firma zastrzega sobie Prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Wrzesien, 2013  19:00

Identyfikator: 477914

Wyświetleń: 1282