Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Warszawa - delikatesy Wola, Ursynów, Mokotów

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Beetsma poszukuje doświadczonych sprzedawców.

Praca w delikatesach na Woli, Mokotowie, Ursynowie.

Wymagania:
minimum pół roku doświadczenia w handlu, najlepiej w delikatesach,
ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
miła aparycja oraz wysoka kultura osobista,
praktyczna znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
odpowiedzialność i uczciwość,

Obowiązki:
zapewnienie sprawnej obsługi klienta,
obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
dbanie o ekspozycję towaru, czystość i wizerunek sklepu,
obsługa klientów na dziale mięso/sery/wędliny,
udzielanie informacji i pomoc klientom,
kontrola jakościowa oraz ilościowa towaru,
udział w spisach inwentaryzacyjnych.

Oferujemy:
stały grafik po okresie próbnym,
praca w systemie zmianowym,
szansę rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem DELIKATESY WOLA lub DELIKATESY MOKOTÓW, lub DELIKATESY URSYNÓW.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 12 Lipiec, 2013  09:56

Identyfikator: 468275

Wyświetleń: 1891