Warszawa, Mazowieckie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Cieśla szalunkowy, firmy podwykonawcze - Belgia

Nawiążemy współpracę z odpowiedzialnymi cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Belgii. Osoby na tym stanowisku odpowiedzialne będą za wykonywanie prac ciesielskich na budowach z wykorzystaniem szalunków.

Opis stanowiska:

Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych
Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym
Rozbieranie szalunków
Proste zbrojenia

Oferujemy:

Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
Atrakcyjne wynagrodzenie
Regularne opłaty faktur
Bonusy za polecenie fachowca
Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu
Pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Wymagania:

Doświadczenie na danym stanowisku
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Lipiec, 2023  10:30

Identyfikator: 732191

Wyświetleń: 3951