Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Hydraulik

Niemcy, Bawaria

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Hydraulik (Niemcy)

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych w budownictwie jednorodzinnym oraz budynkach przemysłowych,
- usuwanie awarii &#8211; serwisowanie instalacji

Wymagane:
- wykształcenie kierunkowe,
- doświadczenie w montowaniu i naprawie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- własny samochód,
- aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Oferujemy:
- stawka do 13 euro/h netto + dodatkowe benefity
- mieszkanie od pracodawcy,
- stabilną umowę na warunkach niemieckich ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- potrzebne ubranie robocze,
- opiekę polskojęzycznego dysponenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 03 Sierpien, 2017  16:30

Identyfikator: 617538

Wyświetleń: 1062