Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka osób starszych

Stafford, West Middlands, Wielka Brytania

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Stanowisko: Opiekunka Osób Starszych

Miejsce pracy: Wlk. Brytania, , Stafford

Wynagrodzenie: nie mniej niż 6000 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:
Kompleksowa opieka nad osobami starszymi

Wymagania:

Zaangażowanie i pozytywne podejście do klienta
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Gotowość do wyjazdu do Wielkiej Brytanii - min. 1 rok

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę - pełny etat
Pomoc w załatwieniu formalności po przyjeździe do UK
Atrakcyjne wynagrodzenie
Miłą atmosferę
Zakwaterowanie w bardzo korzystnej cenie
Bezpłatne wyżywienie (obiady)
Bezpłatny dostęp do internetu
System szkoleń na koszt pracodawcy
System urlopów zgodny z brytyjskim prawem

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: milosz.mail@****.eu

Ogłoszenie dodane: Sobota, 20 Sierpien, 2016  13:08

Identyfikator: 590991

Wyświetleń: 1404