Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Niemczech Inżynier automatyk

Niemcy

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier automatyk

Opis stanowiska:

tworzenie instrukcji i specyfikacji funkcjonalnych
standaryzacja oprogramowania
opracowanie, wdrażanie, uruchamianie aplikacji

Wymagania:

bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2)
wykształcenie wyższe, kierunek: elektrotechnika lub mechatronika, spec. automatyka lub instalacje przemysłowe
mile widziane doświadczenie z HMI i wizualizacją WEB
podstawowa znajomość Step 7, TIA Portal, Codesys
umiejętność parametyzacji i uruchomienia systemów takich jak Ethercat, Profibus, Profinet
umiejętność parametyzacji SEW

Oferujemy:

praca w miejscowości Friolzheim
umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą
atrakcyjne wynagrodzenie
szkolenia i dalsze możliwości kształcenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl/ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Wrzesien, 2016  13:07

Identyfikator: 593249

Wyświetleń: 1121