Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator maszyn wtryskowych

Brodnica

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej ExiWork Sp.z.o.o

prowadzi rekrutację kandydatów na stanowiska:

PRACOWNIK PRODUKCJI

OPERATOR MASZYN WTRYSKOWYCH

W BRODNICY

Zadania:
&#61485; samodzielna obsługa maszyny wtryskowej
&#61485; obróbka elementów produkowanych w procesie produkcyjnym

Wymagania:
-wysoko rozwinięte zdolności manualne
&#61485; silna motywacja do pracy
&#61485; gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym , 4 brygadowym (praca również w weekendy)
&#61485; odpowiedzialność ,sumienność oraz rzetelne wykonywanie obowiązków

OFERUJEMY:
-zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku
&#61485; umowę zlecenie tymczasową za pośrednictwem naszej Agencji z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym
&#61485; wynagrodzenie podstawowe oraz premię

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

j.kalman@exiwork.pl/

oraz kontakt telefoniczny 791486791

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Maj, 2014  17:17

Identyfikator: 508280

Wyświetleń: 6139