Warszawa, Mazowieckie

Pracownik pomocniczy na produkcji kabli (z orzeczeniem) Zielonki

Zielonki

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik Pomocniczy na produkcji

Miejsce pracy: Zielonki k./Krakowa

Obowiązki:
- Prace na produkcji kabli,
- Obsługiwanie maszyn

Wymagania:
- Posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
- Zdolności manualne,
- Zręczność i dokładność,
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
- Rzetelność i uczciwość,
- Zaangażowanie,
- Praca fizyczna &#8211; preferowani mężczyźni

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy,
- Umowę o pracę,
- Możliwość dłuższej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska na adres:rekrutacjaon@interimax.com

(Prosimy o zaznaczenie informacji o posiadanym st. niepełnosprawności)

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 29 Sierpien, 2014  08:17

Identyfikator: 519526

Wyświetleń: 1908