Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Ds. Utylizacji SprzĘtu Komputerowego

Warszawa i okolice

Softown to dynamicznie rozwijająca się firma wyspecjalizowana w outsourcingu pracowników i projektów z branży IT, która tworzona jest przez doświadczonych profesjonalistów. Działamy na terenie Polski, a także na arenie międzynarodowej.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DS. UTYLIZACJI SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utylizację sprzętu komputerowego, usuwanie ze sprzętu baterii, akumulatorów, kineskopów, toneru drukarskiego itp.

Wymagania:

 wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci)
 podstawowa znajomość budowy sprzętu komputerowego
 znajomość nazewnictwa części sprzętu komputerowego
 dobra znajomość języka angielskiego
 umiejętność analitycznego myślenia
 zdolności manualne, dokładność
 umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

 atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
 ciekawą pracę w miłej atmosferze
 możliwość zdobycia doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV pod linkiem:

profesja.it/oferta/pracownik-ds-utylizacji-sprzetu-komputerowego,1458

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 29 Czerwiec, 2012  10:10

Identyfikator: 403567

Wyświetleń: 3299