Warszawa, Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Doradztwo biznesowe dla klienta indywidualnego

Warszawa Okêcie

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Du¿a Firma po¿yczkowa poszukuje pracowników.
¦wietna opinia na rynku pracy!

Opis stanowiska pracy:
Kontakt telefoniczny ze zg³oszonym klientem.

Ewidencjonowanie efektów pracy &#8211; dokumentacja.

Oczekujemy od kandydatów:
Do¶wiadczenie w dziele sprzeda¿y.
Doskona³a znajomo¶æ obs³ugi komputera.
Elokwencja, komunikatywno¶æ, wysoka kultura osobista.
Konsekwencja w dzia³aniu oraz skuteczno¶æ.
Wykszta³cenie ¶rednie lub wy¿sze preferowani studenci.
Niekaralno¶æ.

Oferujemy z Naszej strony:
Mo¿liwo¶æ pracy w trybie 24h.
System pracy 8h.
P³aca netto 10,50 PLN/h plus doliczana prowizja od sprzeda¿y.
Praca w m³odym zespole, mi³a atmosfera pracy.
Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.
Praca Warszawa Okêcie.

CV opisane imieniem i nazwiskiem proszê kierowaæ na adres:
praca.progresAgmail.com
W CV proszê za³±czyæ klauzulê : &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Og³oszenie dodane: Czwartek, 24 Wrzesien, 2015  13:22

Identyfikator: 562587

Wy¶wietleñ: 2590

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Doradztwo prawne, szkolenia z zakresu prawa
  2. DORADZTWO GOSPODARCZE
  3. Doradztwo Finansowe
  4. Doradztwo
  5. doradztwo finasowe