Warszawa, Mazowieckie

Firma o profilu wydawniczym poszukuje Managera/Freelancera ds. Pozyskiwania Reklamodawców

Okolice Warszawy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obowiązki
&#61607; Aktywne poszukiwanie reklamodawców do nowego miesięcznika oraz portalu internetowego
&#61607; Sprzedaż powierzchni reklamowej
&#61607; Raportowanie wyników
Oczekujemy
&#61607; Zaangażowania i pasji w prowadzeniu projektu
&#61607; Zdolności komunikacyjnych
&#61607; Umiejętności sprzedażowych/umiejętności prezentacji oferty
&#61607; Umiejętności negocjacyjnych
Oferujemy
&#61607; Atrakcyjną formę wynagrodzenia
&#61607; Możliwość współpracy zdalnej

Ogłoszenie ważne do dnia: 31 grudnia 2014 r.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 04 Grudzien, 2014  16:05

Identyfikator: 531224

Wyświetleń: 2782