Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Junior Product Manager

Warszawa

Tworzenie pism i organizowanie szkoleń on-line to nasza pasja. Software Media Sp. z o. o. SK wydaje anglojęzyczne magazyny z branży IT w wersji elektronicznej dzięki czemu jesteśmy dostępni dla każdego czytelnika na świecie. Współpracujemy ze specjalistami tak by dostarczać wszystkim klientom wiedzę i rozwiązania informatyczne na bieżąco.
Przeprowadzamy rekrutację na stanowisko:
Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych,
- sprzedaż prenumerat, usług reklamowych i marketingowych,
- realizacja indywidualnych planów sprzedażowych i marketingowych w przydzielonym projekcie.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
- dyspozycyjność poniedziałek &#8211; piątek 8.30 &#8211; 16.30,
- wykształcenie wyższe,
- energiczność, umiejętność rozwiązywania problemów,
- umiejętność pracy z celem i dążenia do realizacji wyznaczonych zadań,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze klienta.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe,
- możliwości awansu w ramach struktury firmy,
- wsparcie Kierownika Projektu,
- szkolenia i ustalony harmonogram pracy pozwalający realizować zadania.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że rekrutacja na to stanowisko jest etapowa.
Aplikacje prosimy składać na adres rekrutacja1@nrecruitment.pl/ z kodem referencyjnym H9/AMP w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Sierpien, 2013  16:02

Identyfikator: 473023

Wyświetleń: 2365