Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy W BranŻy Technicznej (mazowieckie)

Warszawa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(województwo mazowieckie)

Jesteśmy agencją rekrutacji, a naszym Klientem jest firma Korman (korman.eu/) oferująca usługi w zakresie dostawy oraz montażu elewacji i dachów. To dla niego szukamy osób do ciekawej pracy w dziale sprzedaży &#8211; oto szczegóły:

TWOJE OBOWIĄZKI:
&#8226; pozyskiwanie informacji o aktualnie prowadzonych inwestycjach
&#8226; spotkania z architektami/inwestorami
&#8226; prowadzenie negocjacji z klientami
&#8226; przygotowanie wycen projektów, współpraca z kosztorysantem
&#8226; pomoc w znalezieniu podwykonawców
&#8226; monitorowanie projektów na różnych etapach ich realizacji

Będziesz odpowiedzialny za kompleksowe prowadzenie projektu - od negocjacji z klientem, przez wycenę, aż do wdrożenia inwestycji. Twoja praca będzie polegać na pozyskaniu inwestycji (hal, budynków) do montażu elewacji oraz dachów.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię od wartości każdego pozyskanego kontraktu
&#8226; niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
&#8226; niezależność i realny wpływ na wyniki biznesowe firmy
&#8226; udział w zewnętrznych szkoleniach

NASZE WYMAGANIA:
&#8226; doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej, budowlanej &#8211; warunek konieczny!
&#8226; umiejętność budowania relacji biznesowych
&#8226; prawo jazdy kat. B
&#8226; samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy

Szukamy osób otwartych, samodzielnych, które będą w stanie kompleksowo poprowadzić projekty. Nie musisz być handlowcem z wieloletnim stażem! Wystarczy, że posiadasz doświadczenie w nawiązywaniu relacji biznesowych w branży, umiejętności sprzedażowe i jesteś zaangażowany w wykonywaną pracę!

WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV!
CZEKAMY NA CIEBIE! POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE &#8211; PRZEŚLIJ CV NA ADRES: rekrutacja@jobsplus.pl/

W tytule wiadomości prosimy wpisać nr ref:PH/WARSZAWA

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Wrzesien, 2016  10:34

Identyfikator: 592120

Wyświetleń: 3078