Warszawa, Mazowieckie

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży (z językiem niem

Warszawa

SALES FOR dla swojego Klienta, światowego lidera w branży budowlano &#8211; konstrukcyjnej, firmy obecnej na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży (z językiem niemieckim)

Nr ref: SOKIS/W/160/2016
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
&#9726; Telefoniczna obsługa klienta w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień,
&#9726; Wprowadzanie danych do systemu CRM,
&#9726; Kontrola zgodności dokumentów i ich archiwizacja,
&#9726; Przygotowywanie raportów zamówień,
&#9726; Weryfikacja zamówienia pod względem zgodności z umową,
&#9726; Zarządzanie procesem wysyłki,
&#9726; Dbanie o długofalowe relacje z aktualnymi klientami,
&#9726; Pozyskiwanie nowych klientów,
&#9726; Realizacja planu sprzedaży,
&#9726; Aktywna współpraca z pracownikami innych działów.

Oczekiwania:
&#9726;Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
&#9726;Wykształcenie minimum średnie,
&#9726;Doświadczenie na podobnym stanowisku,
&#9726;Dobra znajomość pakietu Microsoft Office i systemów ERP,
&#9726;Komunikatywność, dokładność i sumienność,
&#9726;Wysokie umiejętności organizacyjne oraz negocjowania,
&#9726;Chęć rozwijania zdolności sprzedażowych,
&#9726;Znajomość zagadnień związanych z importem i eksportem towarów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
&#9726;Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
&#9726;Atrakcyjne wynagrodzenie,
&#9726;Możliwość zdobycia / rozwijania umiejętności handlowych oraz rozwoju w strukturach firmy,
&#9726;Możliwość wykorzystywania języka niemieckiego w codziennych działaniach,
&#9726;Pracę stacjonarną w biurze w Warszawie.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV na adres aleksandra.jablonska@salesfor.pl/

W tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: SOKIS/W/160/2016

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Pazdziernik, 2016  15:21

Identyfikator: 594882

Wyświetleń: 2817