Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży On-line

Warszawa, Mokotów

Tworzenie pism i organizowanie szkoleń on-line to nasza pasja. Wydajemy anglojęzyczne magazyny z branży IT w wersji elektronicznej dzięki czemu jesteśmy dostępni dla każdego czytelnika na świecie. Współpracujemy ze specjalistami, tak by dostarczać wszystkim klientom wiedzę i rozwiązania informatyczne na bieżąco.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Jeżeli chcesz mieć aktywny wkład w rozwój wydawnictwa, lubisz nowe wyzwania, nawiązywanie kontaktów nie sprawia Ci żadnego problemu, potrafisz realizować powierzone Ci zadania, jesteś wytrwały i dążysz do realizacji własnych celów&#8230; to oferta idealna dla Ciebie!

Główne zadania:
&#8226;budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
&#8226;pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,
&#8226;realizowanie standardów pracy określonych dla stanowiska,
&#8226;pozyskiwanie autorów artykułów,
&#8226;sprzedaż produktów i prenumerat.

Wymagania:
&#8226;znajomość języka angielskiego w stopniu min. ŚREDNIOZAAWANSOWANYM,
&#8226;dyspozycyjność w godzinach 8.00-16.30 (pon-pt),
&#8226;zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
&#8226;biegła znajomość obsługi komputera i środowiska internetowego,
&#8226;optymizm, kreatywność, samodyscyplina,
&#8226;wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
&#8226;interesujące i samodzielne stanowisko,
&#8226;pracę nad prestiżowym na rynku projektem,
&#8226;możliwość awansu.

Aplikacje przyjmujemy w formie CV. Informujemy, że rekrutacja na to stanowisko jest etapowa.

Aplikacje prosimy składać na adres rekrutacja8@software.com.pl/ z kodem referencyjnym H9/SSOL w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 17 Maj, 2013  10:46

Identyfikator: 458844

Wyświetleń: 2259