Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystenta/asystentkĘ PielĘgniarki (na Pełen I Pół Etatu)

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy średniej wielkości, prywatnym przedsiębiorstwem, oferującym usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi. Dysponujemy około 1000 miejsc w 14 placówkach. Oferujemy także usługi ambulatoryjne w małych miasteczkach na obszarze północnych Niemiec. Od 15 lat skupiamy się na dostarczaniu usług najwyższej jakości. Poprzez zdecentralizowaną strukturę naszego przedsiębiorstwa, każda placówka ma możliwość podejmowania własnych decyzji oraz odpowiadania za nie.
Do naszej placówki w Sittensen szukamy od zaraz:
ASYSTENTA/ASYSTENTKĘ PIELĘGNIARKI (na pełen i pół etatu)
Oferujemy:
&#8226; Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
&#8226; Tydzień trwający 5,5 dni
&#8226; Bonusy w formie wolnego czasu za pracę w święta
&#8226; Urozmaicony zakres obowiązków
&#8226; Wsparcie ze strony specjalistów ds. jakości i higieny grupy
&#8226; Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
&#8226; Wsparcie w opiece nad dziećmi
&#8226; Praca w profesjonalnym, pomocnym zespole
&#8226; Możliwość do doskonalenia zawodowego oraz dalszej edukacji w ośrodku szkoleniowym

Wymagania:
&#8226; Ukończone wykształcenie pielęgniarskie lub opiekuna osób starszych
&#8226; Zdolność pracy w zespole oraz chęć osiągania celu
&#8226; Rozwinięta umiejętności komunikacji z innymi osobami, planowania działań związanych z opieką nad mieszkańcem domu oraz prowadzenia dokumentacji

Jeżeli szukasz nowych wyzwań, w których wykażesz swoje umiejętności i talent prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na e-mail: pielegniarka@jobs.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Sierpien, 2013  13:53

Identyfikator: 475824

Wyświetleń: 4606