Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent/ka ds. umawiania spotkań biznesowych-Warszawa

Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii.
Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami.
WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!
Obecnie do Naszego zespołu, poszukujemy, osób na stanowisko:
Asystent/ka ds. umawiania spotkań biznesowych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

&#8226; Umawianie spotkań handlowych
&#8226; Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientem
&#8226; Prowadzenie i aktualizowanie bazy danych
&#8226; Sporządzanie raportów z wykonywanej pracy

Od kandydatów wymagamy:
&#8226; Doskonałej organizacji pracy oraz samodzielności
&#8226; Wysokie umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
&#8226; Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywności
&#8226; Umiejętności zarządzania czasem
&#8226; Bardzo dobrej znajomość MS Office
&#8226; Nastawienia na realizację celów
&#8226; Kreatywności, inicjatywy oraz entuzjazmu

Oferujemy:
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmie w Polsce.
&#8226; Stabilną praca na samodzielnym stanowisku.
&#8226; Doskonałą atmosferę sprzyjającej efektywnej pracy
&#8226; Atrakcyjne warunki wynagrodzenia podstawa + premia

Zainteresowane osoby proszę przesłanie CV przez portal wpisując w tytule maila nazwę stanowiska.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Wrzesien, 2013  09:55

Identyfikator: 477808

Wyświetleń: 1922