Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. ogłoszeń nieruchomości. Umowa o pracę

Warszawa, Skrzetuskiego 30

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Agencjom Dziękujemy w Warszawie, zajmująca się marketingiem w branży nieruchomości, w związku z rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Konsultanta ds. ogłoszeń nieruchomości.

Opis stanowiska:
- profesjonalna i rzetelna obsługa klientów- mailowa, telefoniczna (połączenia przychodzące i wychodzące);
- znajomość i kompleksowa prezentacja oferty;
- obsługa bazy danych i aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
- prowadzenie spraw klientów, poprzedzających zawarcie ostatecznych umów sprzedaży;
- spotkania bezpośrednie z klientami;
- tworzenie ofert.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie;
- zaangażowanie, komunikatywność;
- wysoka kultura osobista oraz asertywność;
- ambicja i chęć rozwoju;
- odpowiedzialność;
- poprawna i płynna wymowa;
- gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub 12-20;
- nastawienie na realizację celów;
- umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
- umiejętność pracy w grupie;
- podstawowa znajomość obsługi komputera.

Mile widziane:
- doświadczenie w branży nieruchomości;
- doświadczenie w call center lub kontaktach z klientem bezpośrednio;
- umiejętność stosowania technik negocjacji;
- wykształcenie wyższe.

Oferujemy:
- po okresie próbnym umowę o pracę;
- stałe miesięczne wynagrodzenie + premie;
- pracę od pon&#8211; pt;
- szkolenie przygotowujące do pracy;
- biuro w dogodnej lokalizacji niedaleko Metra;
- niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop).

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy biuro@agencjomdziekujemy.pl/
Prosimy o umieszczenie w temacie maila imienia, nazwiska oraz stanowiska, na które się aplikuje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o zamieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Marzec, 2013  18:29

Identyfikator: 447117

Wyświetleń: 1718