Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. obsługi abonentów

Warszawa

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Jeżeli cenisz dobrą atmosferę, jesteś osobą komunikatywną i nastawioną na rozwój to właśnie Ciebie szukamy!

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT DS. OBSŁUGI ABONENTÓW

Miejsce pracy: Centrum Biznesowe w pobliżu Galerii Mokotów

Obowiązki:
- kompleksowa obsługa stałych Klientów, w tym przedłużanie umów abonenckich;

Wymagania:
- komunikatywność;
- dobra dykcja;
- kreatywność;

Oferujemy:
- szkolenie przygotowujące do pracy;
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-21 (zmiany) + 2 dowolnie wybrane soboty w miesiącu (w godzinach 10-18);
- konkurencyjną płacę;

*Oferta pracy tymczasowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV przez formularz.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Styczen, 2016  16:31

Identyfikator: 573535

Wyświetleń: 2489