Warszawa, Mazowieckie

Konsultant telefoniczny - Mokotów - praca na etat - 2350zł podstawy + premie

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Konsultant telefoniczny

Atrakcyjna lokalizacja Warszawa Mokotów &#8211; świetny węzeł komunikacyjny!

Obowiązki:
- telefoniczna sprzedaż produktów do obecnych klientów firmy &#8211; nie pozyskujemy nowych klientów !
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;

Wymagania:
- wysoka kultura osobista;
- komunikatywność;
- nastawienie na realizację celu;

Oferujemy:
- 14zł/h brutto + premie (realne 1000-3000zł brutto) :)
- umowę o pracę po okresie próbnym (do tego benefity: opieka medyczna i karta Multisport)
- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00;
- możliwość rozwoju;

CV poprzez formularz bądź na rekrutacja@levelwork.pl/ (w temacie wpisać konsultant Mokotów)

Prosimy o dopisek klauzuli dot. Wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Rekrutację prowadzi:
Agencja HR Level Work Nr Licencji 10944

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 09 Styczen, 2017  11:34

Identyfikator: 602154

Wyświetleń: 2828